Опломбування складських приміщень

Загальні рекомендації для опломбування складських та виробничих приміщень такі: після замикання дверей (воріт), вони можуть бути опломбовані індикаторними пломбами (якою саме — вирішується виходячи з розміру та суміщеності наявних пломбувальних отворів, категорії приміщення та частоти доступу).

Якщо вхід в приміщення знаходиться в стороні від основних маршрутів охорони і до нього не потрібен частий доступ — можливе застосування силових тросових пломб.

Для офісних приміщень рекомендується установка на дверях спеціальних пристроїв для опломбування врізних замків, які мають пломбувальну камеру для установки одноразових індикаторних пломб. Ключі від приміщень рекомендується зберігати в спеціальних пеналах, що мають аналогічну пломбувальний камеру.

І головне — уважно перевіряти пломби: при обході території, перед їх зняттям і після, згідно з інструкціями. У разі недостатньої освітленості або обмеженої видимості не нехтувати використанням ліхтарика й найпростіших оптичних приладів — це дозволить своєчасно виявити порушення пломби.

Пенал для ключів з подвійним опломбуванням. Має пломбувальну камеру для опломбування пластиковою одноразовою індикаторною пломбою, а також спеціальне гніздо для пластилінового відбитка.

Детальніше...