Безпека є головним пріоритетом як для бізнесу, так і для урядів та приватних осіб. Одним з ефективніших способів забезпечити безпеку важливих документів або продуктів є використання захисних наклейки OPEN VOID.

Захисні етикетки спеціально розроблені для того, щоб надати видиму ознаку несанкціонованого доступу до продуктів, документів або активів, що може допомогти запобігти несанкціонованому доступу. Ми коротко розповімо про переваги захисних наклейок і про те, чому вони є важливим інструментом для посилення безпеки.

Детальніше...

У сучасній глобальній економіці логістика відіграє важливу роль у доставці товарів і послуг. З розвитком електронної комерції логістика стала більш важливою, ніж будь-коли, оскільки підприємствам необхідно гарантувати, що їх продукція буде доставлена надійно та безпечно. Одним із способів забезпечити безпеку товарів під час логістичного процесу є використання захисних стрічок та етикеток OPEN VOID, які попереджують та сигналізують про спробу втрутитися в цілісність пакування.
Ми пропонуємо використовувати охоронні пломби, захисні стрічки та етикетки OPEN VOID, що не дають можливості втручання в логістичний процес.

Детальніше...

Захисні стрічки та наклейки OPEN VOID для підтвердження цілісності вмісту коробок в процессі перевезень. Ці гарантийні стікери призначені для забезпечення безпеки та цілісності пакунків під час транспортування, що особливо важливо для цінних речей або конфіденційних даних, які потребують певного рівня захисту.

Детальніше...