Пакети кур'єрські (сейф-пакети)

2.46 грн
Цена за штуку*: 2.46 грн / шт.
8.58 грн
Цена за штуку*: 8.58 грн / шт.
1.14 грн
Цена за штуку*: 1.14 грн / шт.
1.26 грн
Цена за штуку*: 1.26 грн / шт.
1.32 грн
Цена за штуку*: 1.32 грн / шт.
1.50 грн
Цена за штуку*: 1.50 грн / шт.
2.34 грн
Цена за штуку*: 2.34 грн / шт.
2.10 грн
Цена за штуку*: 2.10 грн / шт.
3.84 грн
Цена за штуку*: 3.84 грн / шт.
3.30 грн
Цена за штуку*: 3.30 грн / шт.
4.20 грн
Цена за штуку*: 4.20 грн / шт.
4.86 грн
Цена за штуку*: 4.86 грн / шт.
6.96 грн
Цена за штуку*: 6.96 грн / шт.
7.98 грн
Цена за штуку*: 7.98 грн / шт.

Сейф пакет

Клієнти, яким необхідно придбати сейф-пакет, можуть знайти широкий вибір цих товарів в асортименті нашого інтернет-магазину. Сейф-пакет від «Аспломб» являє собою захищений поліетиленовий пакет, який обладнаний індикацією, що захищає від несанкціонованого доступу. На деяких моделях при розкритті може з'являтися напис «STOP» або інший напис, що сигналізує про те, що пакет був розкритий.

Матеріалом для створення сейф-пакетиа, на якому може бути зображений Ваш логотип, є якісний тришаровий поліетилен, який може забезпечити захист вмісту від вологи, недбалого поводження з боку співробітників транспортної компанії, конфіденційність. Кожен з наших пакетів має безліч захисних елементів, що робить його надійним і технологічним захисним засобом.

Як можна замовити кур'єрські пакети від виробника?

Для того, щоб замовити кур'єрські пакети від виробника, Вам достатньо всього лише зв'язатися з нашими співробітниками за допомогою одного з телефонних номерів, вказаних на нашому сайті. Також Ви можете завжди оформити замовлення самостійно, за допомогою кошика нашого сайту. Наші пакети створені з міцного поліетилену, вони закриваються за допомогою захисної індикаторної стрічки, яка незворотно деформується при розтині пакета.

Де купити сейф пакети в Харкові?

Клієнти, що бажають купити сейф пакети в Харкові, можуть здійснювати замовлення в нашому інтернет-магазині. Ми можемо запропонувати нашим клієнтам кур'єрські поліетиленові пакети високої якості. Наші кур'єрські поліетиленові пакети придатні для експлуатації в температурному режимі від -195 до +130 градусів за шкалою Цельсія. Крім стандартних варіантів, наша компанія пропонує також кур'єрські пакети з логотипом Вашої компанії, магазину або організації, які можна надрукувати на замовлення.

Вам варто купити кур'єрські пакети з логотипом в «Аспломб»!

Наш інтернет-магазин пропонує купити кур'єрські пакети всім, кому вони необхідні для захисту власного майна та кореспонденції при транспортуванні. Всі наші пакети мають по краю посилено зварені шви, які суттєво збільшують захист пакета від можливого розрізання по краю. Розрізати пакет уздовж шва неможливо, це не дозволить мікродрук, що проходить по краю пакета. У стандартний дизайн даного пакета також входять застережливі написи.

У нас можна купити сейф пакети для інкасації!

Для клієнтів, яким необхідно купити сейф пакети для інкасації, в нашій компанії діє пропозиція на індивідуальний друк пакетів необхідного їм розміру під замовлення. Також ми можемо надрукувати під замовлення сейф пакети з логотипом Вашої компанії.

Замовляйте сейф-пакети в магазині «Аспломб» та забезпечте конфіденційність і збереження Вашої кореспонденції!

Company MAXXmarketing GmbH