Дріт кручений, трос пломбувальний, мононитка армована

60.00 грн
Ціна за одиницю*: 60.00 грн / бобина
102.00 грн
Ціна за одиницю*: 102.00 грн / бобина
162.00 грн
Ціна за одиницю*: 162.00 грн / бобина
114.00 грн
Ціна за одиницю*: 114.00 грн / Кг.

Пломбувальний дріт

В асортименті магазину «Янгул» є пломбувальний дріт, за допомогою якої можна опечатувати приміщення, мішки з цінними вантажами, вимірювальні прилади і найрізноманітніше обладнання. Пломбувальний дріт широко використовують в державних органах, в різних фінансових структурах і в будь-яких інших випадках, коли потрібно захистити від несанкціонованого доступу який-небудь об'єкт або предмет.

Дріт для пломбування: опис і особливості

На відміну від звичайного дроту, дріт для опломбування не сприяє ковзанню закріпленої на ньому пломби, в тому числі завдяки виткам з певним кроком, утвореним обмоткою вторинного дроту навколо основи. Застосовують дріт для пломбування в поєднанні з різними видами свинцевих, індикаторних та пластмасових пломб. Пломби при установці деформують, стискаючи їх за допомогою спеціального пломбіру.

Де можна купити дріт для пломбування в Україні?

Клієнти, що бажають купити дріт для пломбування, можуть здійснити замовлення в нашому магазині самостійно або зателефонувати нашим співробітникам за допомогою одного з номерів, вказаних на нашому сайті. В асортименті інтернет-магазину «Янгул» можуть бути різні варіанти дроту для пломбування, створені з використанням міді та міцної сталі. Існує також дріт комбінованого типу, доповнений нейлоновою ниткою.

Чому Вам варто купити пломбувальний дріт в «Янгул»?

Технології, використані для створення пломбувального дроту, запропонованого інтернет-магазином «Янгул», роблять дріт стійким до впливів зовнішнього середовища, високої вологості, а також механічних і хімічних навантаженнь. Пломбувальний дріт буває декількох типів в залежності від того, в якій області даний матеріал застосовують.

Основою пломбувального дроту може служити оцинкований або нержавіючий дріт. Для того, щоб підвищити міцнісні властивості дроту, його можуть підсилювати. Під час перекушування дріт не тільки не розкручується, але й проявляє властивості діелектрика. Витий дріт для пломбування запобігає зісковзування закріпленої на ньому пломби, навіть в тому випадку, якщо пломба не дуже сильно притиснута.

Охочі купити пломбувальний дріт можуть віддати перевагу зразкам, які є в нашому асортименті, в першу чергу тому, що механічне зняття цього дроту зловмисниками неможливо без видимих ​​пошкоджень. Замовляйте міцний та якісний пломбувальний дріт в інтернет-магазині компанії «Янгул»!

Company MAXXmarketing GmbH