Пломбувальні наклейки

1.14 грн
Ціна за одиницю*: 1.14 грн / шт.
1.68 грн
Ціна за одиницю*: 1.68 грн / шт.

Пломба наклейка

Інтернет-магазин «Янгул» пропонує своїм клієнтам якісні та надійні пломби наклейки, які дозволять Вам ефективно обмежити доступ до різноманітних приміщень, які не мають охоронця, сховищ, скриньок, контейнерів, приладів контролю та обліку. Наші захисні пломби-наклейки можуть також служити для того, щоб інформувати власника про випадки несанкціонованого проникнення в зону, доступ до якої Ви хочете обмежити.

Де і як купити пломби наклейки в Харкові?

Охочі купити пломби наклейки в нашому місті, а також в будь-якому іншому населеному пункті України, можуть оформляти замовлення на сайті інтернет-магазину «Янгул» самостійно, або зателефонувати нашим менеджерам, щоб вони оформили замовлення за наших клієнтів. Наші захисні пломби-наклейки також проінформують Вас про те, що несанкціонований доступ до Вашого об'єкту чи майну вже стався.

Замовляйте індикаторні пломби-наклейки в «Янгул»!

Ми пропонуємо нашим клієнтам якісні індикаторні пломби-наклейки, які мають досить складну конструкцію, що складається з декількох шарів, яка має декілька надійних ступенів захисту. Деякі моделі пломб добре фіксують не тільки механічні дії, такі як відклеювання, відривання, відпарювання, але й різноманітні спроби втрутитися в роботу приладу, якщо мова йде про контрольно-вимірювальні прилади.

Індикаторні пломбувальні наклейки підходять для опечатування різних приміщень і пристроїв, а також підходять для використання у випадках, в яких неможливе використання інших засобів для опечатування. При спробі розтину або іншого впливу на індикаторній пломбі-наклейці з'явиться напис «Розкрито» або індикатор змінить колір пломби, в цілому відбудеться необоротна зміна пломби, за якою можна буде однозначно судити про те, що спроби розкрити пломбу робилися.

Що являють собою гарантійні пломбувальні наклейки?

Серед асортименту товарів, запропонованих компанією «Янгул», є гарантійні пломби-наклейки, виготовлені з матеріалів, що мають особливу структуру. Наші гарантійні пломби-наклейки руйнуються, якщо їх намагаються відклеїти. Приклеїти зруйновану наклейку повторно неможливо і кожна наклейка, крім усього іншого, має унікальний номер, що унеможливлює її фальсифікацію.

Чим корисні самоклеючі пломби наклейки?

Як і інші різновиди запропонованих нами пломб, самоклеючі пломби-наклейки ефективно застосовуються для забезпечення індексації та для припинення доступу до опломбованого приміщення або об'єкту. Основою матеріалу, який ми використовуємо для створення пломби, є поліестер.

Після спроби розтину, завдяки спеціальному складу, що складається з двох шарів, виявляється текст, який повідомляє про те, що пломба розкрита. Навіть в разі спроби приклеїти пломбу назад цей напис буде видно і просигналізує людині, яка здійснює контроль за опломбованим об'єктом, що пломба порушена. На пломби-наклейки може бути також нанесена будь-яка інша інформація відповідно до вимог замовника.

Company MAXXmarketing GmbH