Пластикові пломби для мішків

2.70 грн
Ціна за одиницю*: 2.70 грн / шт.
2.70 грн
Ціна за одиницю*: 2.70 грн / шт.

Пломби для мішків

Пломби, які призначені для мішків — це пристрої, які призначені для опломбування поштових та інших мішків. Але те, що вони створені для мішків, не обмежує їх використання на інших допустимих об'єктах. Саме через це вони є свого роду універсальними. Пломби цієї групи є самозатягувальними пристроями стрічкового типу, що дозволяє отримувати петлю будь-якого допустимого пломбі розміру. Використовувані матеріали при створенні дозволяють застосовувати пломби в абсолютно різних температурних ситуаціях: в мороз чи спеку.

Конструкція пломби виглядає наступним чином:

  • Корпус-замок, у якого є додатковий фіксатор, який забезпечує ще захист від розтину;
  • Гнучкий елемент, що потрібен для установки пломби за довільним розміром;
  • Інформаційний прапорець, на який наноситься унікальний код пломби.

Пломба для мішків — це те, що вам потрібно!

Ми гарантуємо високу надійність, а також відмінну якість виготовлення. У процесі використання наших пломб ви зрозумієте, що вони відрізняються простотою, зняти їх досить просто, навіть не маючи будь-яких спеціальних інструментів, а процес опечатування не займатиме у вас більше пари хвилин. Кожна пломба має своє виняткове маркування, що дозволяє відстежувати кожен запечатаний мішок.

Візьмемо, наприклад, пломбу типу Блок-Пост. Вона потрібна для опломбування мішків або інших потрібних вам об'єктів. Складається ця індикаторна пломба зі стрічкового гнучкого елементу та замкової частини. Установка пломби відбувається без додаткових коштів, шляхом пропуску гнучкого елемента через отвори потрібного вам об'єкта. У разі якщо ви захотіли використовувати пломбу на мішок, то потрібно гнучким елементом сильно обхопити горловину потрібного мішка. Далі йде замикання за допомогою гнучкого елемента до моменту отримання мінімального розміру петлі. Якщо в процесі залишився залишок гнучкого елемента, то рекомендується його відрізати з метою блокування повторної установки пломби.

Чим же гарні пломби для мішків?

Головна особливість таких пломб — це наявність шипів, які не дають обертатися встановленій пломбі на мішку. Відбувається це тому, що вони чіпляються за тканину мішка й через це обертання стає просто неможливим. Пломби захищають ваш мішок від несанкціонованого розкриття через наявність індикатора. Підходять абсолютно для будь-яких тканин мішка: починаючи з натуральної тканини та закінчуючи синтетичною. Через конструкції пристрою ви можете в кінцевому рахунку отримати петлю мінімального діаметра. Установка дуже проста і не займає багато часу. Роблячи все за інструкцією запечатування, ви надійно захищаєте своє майно в мішку від незаконної спроби злому. Зняття пломби також просте, як і установка. Однак тут в окремих випадках можуть стати в нагоді побутові ножиці.

Company MAXXmarketing GmbH