Тканинні браслети

Тканинні браслети

Текстиль — матеріал, який протилежний пластику по створюваному ним враженню, тому тканинні браслети на руку, які є в асортименті нашого магазину, користуються досить великою популярністю. Текстиль м'який, він має велику палітру фарб, візерунків, відтінків.

Браслети з тканини затребувані не тільки в якості аксесуарів для спортивних і громадських, а також маркетингових заходів, вони використовуються в ювелірній справі і при створенні біжутерії. Ми пропонуємо замовникам контрольні браслети у вигляді брендованої стрічки з синтетичної тканини, що володіє високою міцністю. Тканинні контрольні браслети — це виріб преміум-класу, який буде унікальним при нанесенні на них яскравого малюнка.

Де купити тканинні браслети на руку в Україні?

Наша компанія може виготовити для Вас тканинні браслети на руку з багатоколірним друком:

  • Логотипу Вашої компанії або організації;
  • Повідомлення з важливою для Вас інформацією;
  • Логотипу або імені Вашого спонсора, мецената або рекламодавця.

При проведенні зустрічі або заходу Ви можете комфортно розділити відвідувачів на різні групи. Браслети візуально розділять гостей заходу та його учасників, особливо важливих персон, членів оргкомітету, представників преси.

Тканинні браслети при проведенні заходів можуть виконувати функцію вхідних квитків, а також допоможуть людям зручно орієнтуватися, наприклад, потрапити в сектор стадіону, який відповідає кольору браслета і т.і. При проведенні дитячих заходів і командних ігор кольори браслетів допоможуть розділити гостей заходу на команди.

В більшості випадків тканинні браслети можуть належати до одного з наступних двох видів:

  • З фіксатором, тобто браслети, які дуже складно зняти;
  • З роз'ємом безпеки, які досить легко можна зняти з руки.

Тканинні контрольні браслети, які пропонує компанія «Янгул», є практичними та інформативними аксесуарами, які комфортно носити. Сучасний рівень друку дозволяє наносити на браслети яскраві і різноманітні візерунки, які можуть нести досить багато корисної інформації.

Тканинні браслети мають ряд переваг перед іншими типами контрольних браслетів:

  • Вони стійкі до несприятливих факторів зовнішнього середовища. Тканинні браслети ідеальні для фестивалів та інших заходів, які тривають кілька днів, їх складно пошкодити випадково, вони не бояться вологи.
  • Тканинні браслети набагато приємніше до тіла, ніж пластикові, вони не викликають роздратування і алергічної реакції, а діаметр браслета можна зручно відрегулювати в залежності від товщини зап'ястя.
  • Тканинний браслет виглядає як стильний аксесуар, який буде в той же час нагадувати людині про захід, в якому він бере участь, і підтверджувати статус учасника.
Company MAXXmarketing GmbH