Пломбувальний скотч

Пломбувальний скотч завжди в наявності

Запропонований інтернет-магазином «Янгул» пломбувальний скотч представляє собою найбільш простий індикаторний пристрій для захисту різних вантажів і об'єктів від несанкціонованого проникнення. На кожному невеликому липкому відрізку пломбувального скотча є напис «опечатано», а також індивідуальний ідентифікаційний номер. Пломбувальний скотч, який намагалися зняти, розшаровується та залишає на опломбованому об'єкті добре помітні сліди.

Де можна замовити пломбувальний індикаторний скотч?

Пломбувальний індикаторний скотч володіє високою якістю та може бути застосований у випадках, в яких не може бути використана ні одна металева або пластикова пломба. Наклеїти пломбувальний скотч повторно не вийде, тому після зняття скотч-пломба втрачає свої клейкі властивості.

Особливо часто й вдало пломбувальний індикаторний скотч використовується для опечатування різних вантажів при їх транспортуванні або ж для опечатування стаціонарних об'єктів, у випадках, коли інші види пломб з різних причин застосувати проблематично або неможливо. Найчастіше пломбувальний скотч використовують для пломбування:

  • Контейнерів, що доставляються авіацією;
  • Коробок з цінними вантажами, зроблених з картону;
  • Керамических, скляних і пластикових контейнерів і ємностей;
  • Аптечок і шафок;
  • Оргтехніки і електронного обладнання;
  • Офісних дверей, складських воріт;
  • Контрольних і вимірювальних приладів;
  • Сейфів.

Як купити пломбувальний скотч в інтернет-магазині «Янгул»?

Охочі купити пломбувальний скотч в нашому інтернет-магазині можуть здійснити замовлення або оформивши його самостійно на нашому сайті, або зателефонувавши нашим співробітникам, щоб вони оформили замовлення за Вас. Також наші співробітники охоче нададуть Вам консультацію та дадуть відповіді на всі питання по асортименту наших товарів.

Стрічкові пломби від «Янгул»: особливості та переваги

Запропоновані компанією «Янгул» стрічкові пломби є єдиною конструкцію, яка на своєму кінці має замковий механізм, досить надійний, закритий спеціальним кожухом, що має плоску або круглу форму.

Використовувати стрічкову пломбу можна тільки один раз, а сам процес опломбування за допомогою цього пристрою досить простий. Виріб протягується через вушка замку, двері, коробки або будь-якого іншого об'єкта і застібається. Вручну цю пломбу демонтувати неможливо, її перекушують спеціальним обладнанням.

Стрічкові пломбу можна використовувати для опломбування різних типів тари, сейфів, дверей і тумбочок, дверей офісних і складських приміщень, для захисту від несанкціонованого розкриття контейнерів, які доставляються морським шляхом, авіацією або залізничним транспортом.

Company MAXXmarketing GmbH