Антимагніт, індикатори магнітного впливу

Немає в наявності
12.00 грн
Ціна за одиницю*: 12.00 грн / шт.

Антимагнітна пломба

Клієнти, яким необхідна антимагнітна пломба, можуть знайти в асортименті нашого магазину даний пристрій, оснащений спеціальною капсулою, наповненою суспензією, що чутлива до впливу магнітом. Якщо на дану суспензію вплинути магнітним полем, індикатор змінить забарвлення пломби і факт впливу буде зафіксований.

Де купити антимагнітні пломби в Україні?

Запропоновані нашою компанією антимагнітні пломби мають ряд характеристик, які роблять їх дуже зручними для використання в господарстві. Пломбу-індикатор неможливо видалити з приладу, до якого вона прикріплена, не зруйнувавши її структуру.

Якщо Вам необхідно купити антимагнітні пломби для контролю над вимірювальними приладами, оформлюйте замовлення на нашому сайті або зв'яжіться з будь-яким з наших співробітників за телефонами, вказаними на нашому сайті, щоб вони оформили замовлення за Вас!

Також кожна пломба-антімагніт володіє власним унікальним порядковим номером, що забезпечує ще більшу надійність і захист для цієї пломби. Ці пломби на лічильник дозволяють надійно захистити пристрій від впливу зловмисників і недобросовісних споживачів.

Магнітні пломби від «Янгул»: якість і надійність

Запропоновані нами магнітні пломби клеяться на поверхню електричного лічильника і змінюють свій колір при тривалому впливі магнітного поля, таким чином дозволяючи інспекторові, який здійснює перевірку лічильників, встановити факт впливу на контрольно-вимірювальний прилад магнітного поля. Це загрожує зловмисникові та недбайливому платнику значним адміністративним штрафом.

У недобросовісного споживача при використанні магнітної пломби від «Янгул» не буде можливості злукавити і сказати, що пломба спрацювала через випадкову взаємодію з електричними приладами, або що до її спрацьовування призвів стан геомагнітних полів.

Вам варто купити антимагнітним пломбу на лічильник води в «Янгул»!

Запропонована нами антимагнітним пломба на лічильник води, як і інші пристрої, які покликані зареєструвати спроби несанкціонованого впливу на метрологічний прилад, має високу якість і надійність. Нововведення в українському законодавстві вимагають, щоб прилади обліку витрати води мали всі вітчизняні споживачі.

В інтернет-магазині «Янгул» можна купити антимагнітні пломби на лічильники води, а також антимагнітні пломби на електролічильник і антимагнітні пломби на газовий лічильник, які дозволяють здійснити додатковий контроль над метрологічним обладнанням і побороти недобросовісних споживачів та платників.

Company MAXXmarketing GmbH