Пломби

Хочете перестати тривожитися з приводу несанкціонованого доступу до Ваших приміщеннь та контейнерів, захистити прилади, встановлені на Вашому підприємстві або дорогі вантажі, які буде перевозити для Вас транспортна компанія? Тоді пломби від компанії «Янгул» — те, що ідеально підходить для Вас!

Захисні пломби дозволять Вам дізнатися про випадки несанкціонованого доступу до місця, приміщення або приладу, який Ви хочете захистити. Наші пломби — це багатошарові пристосування високої якості, що мають кілька ступенів захисту. Набір ступенів захисту у різних моделей може відрізнятися.

Де можна купити пломби в Харкові?

Якщо Вам необхідно купити пломби для опломбування найрізноманітніших об'єктів, контейнерів, різних обліково-вимірювальних пристроїв, апаратури та приміщень, зв'яжіться зі співробітниками компанії «Янгул».

Замовляйте відповідні для вирішення Ваших завдань якісні пломби в нашому інтернет-магазині, щоб опечатати ящик або сейф, будівюя, приладовий щиток, контейнер або будь-який інший об'єкт, несанкціонований доступ до якого Ви хочете попередити.

Деякі з представлених в асортименті «Янгул» моделей пломб служать як для того, щоб зафіксувати механічний вплив, так і для того, щоб зафіксувати, чи вживали зловмисники або недобросовісні співробітники спроби втрутитися в роботу контрольно-вимірювального обладнання за допомогою магнітів, випромінювачів змінного магнітного поля, електромагнітів.

Наші послуги:
  • Консультації в області ефективного застосування пломбувальних технологій
  • Розробка необхідних процесів і документів для використання пломбувальних технологій і впровадження їх у клієнта
  • Організація незалежних експертиз пломбувальних пристроїв та підготовка документів для підтвердження факту несанкціонованого доступу
  • Розробка нових видів пломбувальних пристроїв за вимогами замовника
  Ми виробляємо: товари, що стали останнім часом особливо затребуваними —
пакети безпеки: сейф-пакети
кур'єрські пакети
різні за розміром і ступенем захисту, що повністю виключають втручання людського фактора. Одні з небагатьох на вітчизняному ринку подібних послуг, ми виробляємо знаки візуального контролю.
Таким чином, якщо Вам потрібно опломбування або опечатування будь-якого продукту — звертайтеся до нас!

 

Скільки коштує пломба від «Янгул»?

Якщо Вас цікавить ціна на пломби від інтернет-магазину «Янгул», відвідайте наш сайт, відповідну категорію, або зв'яжіться з будь-яким з наших співробітників за допомогою одного з номерів, вказаних на нашому сайті. Наші менеджери стежать за тим, щоб ціни на пломби, зазначені на нашому сайті, завжди були актуальними. Якщо Вас цікавить, скільки коштує пломба, телефонуйте нам, і Ви отримаєте всю необхідну Вам інформацію.

Які пломби найкращі для Вашого бізнесу?

Для того, щоб визначити для себе, які пломби найкращі, проконсультуйтеся зі співробітниками компанії «Янгул». Наші співробітники допоможуть Вам визначити, яка саме пломба буде придатною для Вашої ситуації.

Ми можемо запропонувати безліч видів пломб, зокрема в асортименті інтернет-магазину «Янгул» є пластикові пломби, антивандальні пломби «антімагніт», пломбувальний дріт, пломби-стяжки, свинцеві і охоронні пломби, а також кур'єрські пакети, контрольні браслети, болторези, і багато інших видів продукції.

Замовляйте пломби і супутні товари від компанії «Янгул», щоб надійно захистити Ваше майно від проникнення і несанкціонованого доступу, а також від дій вандалів, зловмисників і недобросовісних співробітників. Ми допоможемо Вам захистити Ваше майно від зазіхань!

 

Нова позиція на складі — прозорий пакет/кишеня для супровідних документів, пакет СД Євро, розміром 110х240мм.

Детальніше...

Коли вплив води на виріб виключає гарантійний випадок, а також для виявлення причин несправності.

Детальніше...

Найдешевші пластикові пломби тільки у нас! Всього 18 коп./шт. з ПДВ. Заходь та купуй! Дешевше ніж свинцеві пломби!

Детальніше...

За запитами наших покупців ми поповнили наш склад матеріалом для пломб-наклейок з індикацією OPEN VOID.

Детальніше...