Паперові браслети

1.18 грн
Ціна за одиницю*: 1.18 грн / шт.
1.07 грн
Ціна за одиницю*: 1.07 грн / шт.
0.96 грн
Ціна за одиницю*: 0.96 грн / шт.
1.18 грн
Ціна за одиницю*: 1.18 грн / шт.
1.18 грн
Ціна за одиницю*: 1.18 грн / шт.

Паперові браслети

Запропоновані нами контрольні паперові браслети широко використовуються для ідентифікації відвідувачів будь-якого заходу. За допомогою цих браслетів можна візуально відокремити гостей від членів оргкомітету, особливо важливих персон, клієнтів з особливими привілеями. Контрольні браслети з паперу — це одноразовий виріб, який можна замовити у великій кількості та різних колірних варіантів.

Замовляйте паперові браслети на руку в Києві, Харкові та інших містах!

Клієнти, які хочуть придбати паперові браслети на руку в Києві, Харкові і будь-якому іншому місті України, можуть здійснювати замовлення в нашому магазині. Ми доставимо потрібний товар в будь-яку точку України зручним для Вас перевізником і Ви в найкоротші терміни зможете отримати паперові браслети для Вашого заходу.

Найчастіше паперові браслети використовуються в наступних випадках:

 • Для входу в нічні клуби, бари, закриті заклади;
 • Для того, щоб відзначити відвідувачів виставок, музеїв, закладів, в яких грають в азартні ігри;
 • Для учасників дитячих таборів, відвідувачів аквапарків, готелів, санаторіїв;
 • Для фестивалів, з'їздів, зльотів;
 • Для ідентифікації відвідувачів спортивних заходів;
 • Для ідентифікації гостей корпоративних заходів і спеціальних подій.

Де придбати паперові контрольні браслети?

Інтернет-магазин «Янгул» пропонує купити паперові контрольні браслети високої надійності, що допоможуть Вам значно підвищити якість сервісу, який Ви можете запропонувати своїм клієнтам, відвідувачам заходів, гостям. Для багатьох організаторів заходів наші паперові браслети стали важливою частиною їх повсякденної роботи. За допомогою паперових стрічок можна зручно ідентифікувати відвідувачів самих різних заходів.

Ви можете купити паперові браслети в «Янгул»!

Якщо Ви хочете купити паперові браслети, Ви можете або самостійно оформити замовлення на нашому сайті, або зв'язатися з менеджерами нашого інтернет-магазину, щоб вони оформили замовлення за Вас. Ви також маєте можливість скористатися консультацією, яку Вам нададуть наші менеджери, і отримати відповіді на всі питання з приводу нашої продукції.

Запропоновані нами одноразові паперові браслети дозволяють без значних фінансових витрат ідентифікувати учасників будь-якого заходу. Ціна на паперові браслети набагато нижче, ніж вартість аналогічних браслетів із пластику або вінілу. При цьому паперові браслети мають ряд переваг перед аналогами з міцніших матеріалів:

 • Низьку вартість;
 • Високий рівень надійності;
 • Можливість легкого одноразового використання;
 • Комфорт при носінні;
 • Естетичний зовнішній вигляд і різноманітність.

Купуйте паперові браслети в інтернет-магазині компанії «Янгул», вибирайте оптимальний варіант для розміщення Вашого логотипу, символіки Вашої компанії та іншої інформації!

Company MAXXmarketing GmbH